strona główna
O Kancelarii
Wspólnie jako Kancelaria Radców Prawnych "VIS LEGIS" s.c. działamy od 1998 r. Właścicielami Kancelarii są radcowie o wieloletnim stażu w zawodzie.
Nadrzędnym celem Kancelarii jest zabezpieczenie i ochrona prawna interesów Klientów, w tym szukanie najkorzystniejszych rozwiązań prawnych. Kancelaria dostosowuje się do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.
Różnorodność zagadnień w obsługiwanych przez Kancelarię przedsiębiorców pozwoliła nam na zdobycie doświadczeń prawie we wszystkich dziedzinach prawa. Nadto każda ze wspólniczek specjalizuje się w określonych dziedzinach prawa co pozwala na jak najlepszą obsługę naszego Klienta. Cele naszych mocodawców są naszymi celami. Chcemy jak najlepiej zrealizować cele naszych Klientów ku obopólnemu zadowoleniu.
Kancelaria stawia na bardzo dobre przygotowania do tematów jej zlecanych przez Klienta przy zdecydowanym uwzględnieniu zaufania Klienta do swojego prawnika.
 
Grażyna Marek
tel. komórkowy - 601-96-43-40
Radca prawny od 1994r., ukończyła Wydział Prawa na Uniwersytecie Wrocławskim, wpisana na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. Posiada certyfikat ukończenia Studium Prawa Europejskiego.

W trakcie wieloletniej pracy jako radca prawny miała okazję zdobyć doświadczenie w różnego rodzaju typu podmiotów, tj. spółkach akcyjnych i z ograniczoną odpowiedzialnością, spółdzielniach, jednostkach samorządu terytorialnego, przedsiębiorstwach

Specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych z zakresu prawa handlowego, prawa pracy, prawa spółdzielczego, prawa cywilnego.

Posiada doświadczenie w występowaniu przed sądami oraz organami administracji samorządowej. Jest arbitrem w Sądzie Polubownym. Posiada doświadczenie w zakresie negocjowania umów handlowych z partnerami zagranicznymi oraz występowania w ich imieniu przed MSWiA w celu uzyskania zezwolenia na nabycie nieruchomości.

Elżbieta Sałasznik
tel. komórkowy - 601-96-43-30
Radca prawny od 1994 r., ukończyła Wydział Prawa na Uniwersytecie Wrocławskim, wpisana na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. Posiada certyfikat ukończenia Studium Prawa Europejskiego.

W trakcie wieloletniej pracy jako radca prawny miała okazję zdobyć doświadczenie w różnego rodzaju typu podmiotów, tj. spółkach akcyjnych i z ograniczoną odpowiedzialnością, przedsiębiorstwach państwowych, jednostkach samorządu terytorialnego oraz fundacjach.

Specjalizuje się w obsłudze podmiotów w zakresie prawa handlowego, cywilnego oraz prawa pracy. Brała czynny udział w sporządzaniu i negocjacjach kontraktów z podmiotami zagranicznymi. Przeprowadzała likwidację spółek.

Posiada doświadczenie w występowaniu przed sądami oraz organami administracji samorządowej. Jest arbitrem w Sądzie Polubownym.

Zna język angielski.

VIS LEGIS, Aleja Armii Krajowej 10/6, 50-541 Wrocław, e-mail: kancelaria@vislegis.com.pl
Niniejsza strona ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi reklamy działalności prowadzonej przez Kancelarię